Congratulations to the cooperation with Sichuan Changhong New Energy

July 20, 2015

najnowsze wiadomości o firmie Congratulations to the cooperation with Sichuan Changhong New Energy

Sichuan Changhong New Energy wybrało serię kompleksowych maszyn do testowania baterii. Dziękujemy za wsparcie szczerze iz całego serca wykonamy dobrą robotę obsługi posprzedażnej!
Sichuan Changhong New Energy Technology co., LTD, jest przedsiębiorstwem high-tech z połączeniem badań i rozwoju produktów energetycznych baterii, produkcji i sprzedaży. I jest spółką zależną Sichuan Changhong Electric Appliance co., LTD. Firma została założona w 1999 roku, a jej poprzednikiem jest Sichuan Changhong Electric Appliance co., LTD. Firma akumulatorów, po latach rozwoju, stała się jednym z największych przedsiębiorstw baterii alkalicznych w Chinach.
Kompresyjne maszyny do testowania baterii obejmują: akupunkturę, ekstruzję, zwarcie baterii, spadek masy baterii, szok termiczny, baterię, spalanie baterii, obniżenie poziomu baterii, elektroniczną maszynę do testowania mgły solnej i sprzęt do transportu symulacyjnego do testów wibracyjnych.
Centrum testowania bezpieczeństwa baterii jest przede wszystkim do testowania akumulatora pod kątem pogorszenia bezpieczeństwa. Akumulator można podzielić na test elektryczny i test mechaniczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych innych produktach, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej firmy!