Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan City Gaoxin Testing Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Sprzęt do testowania skóry na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do testowania skóry na sprzedaż
Their service is professional and the quality of the products is very good.

—— Carlos from Brazil

Nice cooperation! We appreciated for your company's kind support on our projects. Very good service.

—— Rolland from South Africa

Tak, otrzymaliśmy maszynę. Wszystko w porządku. Wrócę do Ciebie, jeśli masz jakieś pytania.

—— Neringa

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
Fabryka Laser cutting machine Debugging Dostawy Pakiet Stocks Manufacture process
Fabryka
Laser cutting machine
Debugging
Dostawy
Pakiet
Stocks
Manufacture process

Fabryka

Laser cutting machine

Debugging

Dostawy

Pakiet

Stocks

Manufacture process

 • Linia produkcyjna
  Gaoxin Industries (HongKong) Co., Limited to firma zajmująca się testowaniem zaawansowanych technologii, specjalizująca się w półautomatyce i automatyzacji. Koncentrujemy się na zadowoleniu klientów, przyjmujemy jakość jako przesłankę rozwoju i dbamy o budowanie znanej marki krajowej. Nasze produkty obejmują sprzęt do testowania baterii, sprzęt do testowania skóry, sprzęt do testowania obuwia, maszynę do prób rozciągania, komorę do badań środowiska, maszynę do testowania papieru itp. Produkty spełniają normy SATRA, UL, ASTM, JIS, GB, ISO, TAPPI, EN, BS. oraz inne standardy krajowe i międzynarodowe.

  Nasza wizja firmy " Zarządzanie uczciwością, klient po pierwsze, innowacja technologiczna ". Nasz zespół jest dobrze wykwalifikowany i innowacyjny, złożony z profesjonalnych inżynierów i sprzedawców. Oferujemy najwyższej jakości produkty i doskonałe usługi posprzedażowe. Będziemy ciężko pracować, aby zapewnić jakość produktu klientów i poprawić wartość firmy. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc rozwiązać problemy i poprawić wartość produktu.

  Jako firma high-tech z połączeniem projektowania, produkcji i marketingu, firma Gaoxin dostarczyła wielu dużym firmom i laboratorium badawczemu produkty o wysokiej jakości i najwyższej jakości usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu badawczemu i nieustannemu dążeniu do perfekcji wierzymy, że Gaoxin w niedalekiej przyszłości dojrzeje do znanej międzynarodowej firmy.

 • OEM / ODM
  Nasze produkty przeszły certyfikację China National Standard System. Produkty zostały przetestowane zgodnie z GB / UN / UL / IEC / SAE / ISO / TAPPI / AATCC / ASTM / EN / DIN / JIS. Firma posiada pełną organizacyjną strukturę i system zarządzania, poprzez system zarządzania jakością ISO9001, certyfikat systemu zarządzania środowiskiem ISO14001.


  Nasze produkty zajmują się również skórami, obuwiem, elektroniką, papierem, opakowaniami, hełmami, zabawkami, krzesłami biurowymi, meblami, gumą, tworzywami sztucznymi, tekstyliami, drutami, farbowaniem i wykańczaniem, stalowymi materiałami budowlanymi, sprzętem sportowym i innymi branżami. Wraz ze wzrostem wielkości firmy, a także nieustannym wysiłkiem wszystkich pracowników Gaoxin.

 • R

Szczegóły kontaktu
Dongguan City Gaoxin Testing Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jiang

Tel: 86-0769-23176684

Faks: 86-0769-23173891

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)